Urządzenia medyczne OPTOMED

Optomed jest fińską firmą w branży medycznej specjalizującą się w urządzeniach i rozwiązaniach do obrazowania siatkówki. Ręczne kamery dna oka Optomed spełniają międzynarodowe wymagania normy ISO 10940 dla dna oka i są używane przez prywatne kliniki, szpitale publiczne, organizacje pozarządowe i organizacje charytatywne na całym świecie. 

 

URZĄDZENIA FIRMY OPTOMED


© 2024 Diabetica sp. z o.o. All Rights Reserved.
×

Potwierdzenie statusu odwiedzającego


Zgodnie z wymaganiami ustawy z dnia 7 kwietnia 2022 roku o wyrobach medycznych w zakresie reklamy wyrobów medycznych, uprzejmie informujemy, że niniejsza strona zawiera reklamę m.in. wyrobów medycznych skierowaną dla profesjonalnych użytkowników, oferowanych przez Diabetica Sp. z o.o. z siedzibą w Nysie. Prosimy o wybranie jednego z poniższych pól, aby zapoznać się z treścią strony.
Potwierdzam, że jestem użytkownikiem profesjonalnym:

 POTWIERDZAM*  NIE POTWIERDZAM**

* Pole z informacją „Potwierdzam" - oznacza potwierdzenie, że osoba wchodząca na stronę jest profesjonalnym użytkownikiem, tj. osobą posiadającą formalne wykształcenie w dziedzinie ochrony zdrowia lub medycyny, lub wykonującą zawód związany z ochroną zdrowia, lub osobą prowadzącą obrót wyrobami.
** Pole z informacją „Nie potwierdzam" - oznacza potwierdzenie, że osoba wchodząca na stronę jest laikiem, tj. jest osobą fizyczną, która nie ma formalnego wykształcenia w odpowiedniej dziedzinie ochrony zdrowia lub medycyny zgodnie z ustawą z dnia 7 kwietnia 2022 roku o wyrobach medycznych. Wybranie stosownego pola ma jedynie wpływ na wyświetlanie odpowiednich treści.