Poradnie specjalistyczne

PsychoterapeutaMarta Nagrodzka

pomysłodawczyni i założycielka MindCLinic. Psycholog, certyfikowany psychoterapeuta poznawczo-behawioralny PTTPB nr 496 i seksuolog.

 • Czytaj więcej

  Dyplom magistra psychologii o specjalności klinicznej uzyskała na Uniwersytecie Humanistycznospołecznym SWPS we Wrocławiu. W ramach procesu certyfikacyjnego ukończyła profesjonalne szkolenie psychoterapii, organizowane przez rekomendowany ośrodek terapeutyczny Centrum CBT EDU w Warszawie. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczo-Behawioralnej (www.pttpb.pl). Pracuje pod stałą superwizją certyfikowanych superwizorów PTTPB. Tytuł seksuologa uzyskała w ramach studiów podyplomowych na kierunku Seksuologia Kliniczna organizowanych przez Uniwersytet Humanistycznospołeczny SWPS w Katowicach.
  Stale podnosi swoje kompetencje zawodowe uczestnicząc w licznych szkoleniach, kursach i konferencjach.
  Jako psycholog i psychoterapeuta pracuje zgodnie z zasadami Kodeksu Etyczno-Zawodowego Psychologa, Kodeksu Etycznego Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczo-Behawioralnej i Polskiego Towarzystwa Seksuologicznego.

Milena Ziemnik 

Psycholog, seksuolog i psychoterapeuta w trakcie całościowego szkolenia przygotowującego do uzyskania certyfikatu PTTPB na Uniwersytecie Humanistycznospołecznym SWPS we Wrocławiu.

 • Czytaj więcej

  Dyplom magistra psychologii o specjalności klinicznej uzyskała na Uniwersytecie Humanistycznospołecznym SWPS we Wrocławiu. Tytuł seksuologa uzyskała w ramach studiów podyplomowych na kierunku Seksuologia Kliniczna organizowanych przez Uniwersytet Humanistycznospołeczny SWPS w Katowicach.
  Stale podnosi swoje kompetencje zawodowe uczestnicząc w licznych szkoleniach, kursach i konferencjach. Aktualnie w ramach specjalizacji z psychoterapii poznawczo-behawioralnej bierze udział w czteroletniej Szkole Psychoterapii Poznawczo-Behawioralnej na Uniwersytecie Humanistycznospołecznym SWPS we Wrocławiu.
  Jako psycholog i psychoterapeuta pracuje zgodnie z zasadami Kodeksu Etyczno-Zawodowego Psychologa, Kodeksu Etycznego Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczo-Behawioralnej i Polskiego Towarzystwa Seksuologicznego.

 


Zakres usług medycznych:

Centrum Psychoterapii i Seksuologii oferuje pomoc w ramach:

Psychoterapii dorosłych, młodzieży i dzieci
Psychoterapii par, małżeństw i rodzin
Konsultacji psychologicznych dla rodziców
Konsultacji i poradnictwa psychologicznego
Konsultacji i psychoterapii zaburzeń seksualnych
Konsultacji i poradnictwa psychodietetycznego
Psychoterapii on-line
Interwencji kryzysowych
Badań psychologicznych i opiniowania
Wizyt domowych (gdy stan pacjenta uniemożliwia przybycie do gabinetu)
Szkoleń i edukacji

Osobom przeżywającym między innymi:

-lęki i napady paniki (uczucie napięcia, zamartwianie się),
-depresję (długotrwały smutek, przygnębienie, uczucie beznadziejności, rozdrażnienia, brak radości, problemy ze snem, spadek lub wzrost apetytu, zmęczenie),
-fobię (lęki, unikanie miejsc publicznych, wystąpień, ludzi),
-zaburzenia obsesyjno-kompulsyjne (natrętne uporczywe myśli i uczucie przymusu wykonywania pewnych czynności - np. mycia rąk lub sprawdzania, czy drzwi są zamknięte),
-zaburzenia osobowościowe,
-problemy seksualne,
-problemy w relacjach i związkach,
-zaburzenia odżywiania,
-zaburzenia snu, bezsenność,
-trudności w kontroli złości,
-traumę (np. wypadek komunikacyjny),
-żałobę,
-uzależnienie swoje lub bliskich,
-niską samoocenę i nadmierny samokrytycyzm,
-stratę prokreacyjną,
-sytuację kryzysową.

Rejestracja:

+48 504 354 158

 

© 2021 Diabetica sp. z o.o. All Rights Reserved.