Urządzenia medyczne

LD Technology to założony w 2006 roku producent urządzeń medycznych z siedzibą w Miami na Florydzie, specjalizujący się w projektowaniu i rozwoju nieinwazyjnych bioczujników punktowych. Produkty LD Technology, które mają zastosowania kliniczne we wczesnym wykrywaniu powikłań związanych z chorobami przewlekłymi (np. Cukrzycą), umożliwiają lekarzom ocenę i monitorowanie czynności naczyniowej oraz autonomicznego układu nerwowego (ANS) pacjenta.

 

URZĄDZENIA FIRMY LD TECHNOLOGY


 

© 2024 Diabetica sp. z o.o. All Rights Reserved.
×

Potwierdzenie statusu odwiedzającego


Zgodnie z wymaganiami ustawy z dnia 7 kwietnia 2022 roku o wyrobach medycznych w zakresie reklamy wyrobów medycznych, uprzejmie informujemy, że niniejsza strona zawiera reklamę m.in. wyrobów medycznych skierowaną dla profesjonalnych użytkowników, oferowanych przez Diabetica Sp. z o.o. z siedzibą w Nysie. Prosimy o wybranie jednego z poniższych pól, aby zapoznać się z treścią strony.
Potwierdzam, że jestem użytkownikiem profesjonalnym:

 POTWIERDZAM*  NIE POTWIERDZAM**

* Pole z informacją „Potwierdzam" - oznacza potwierdzenie, że osoba wchodząca na stronę jest profesjonalnym użytkownikiem, tj. osobą posiadającą formalne wykształcenie w dziedzinie ochrony zdrowia lub medycyny, lub wykonującą zawód związany z ochroną zdrowia, lub osobą prowadzącą obrót wyrobami.
** Pole z informacją „Nie potwierdzam" - oznacza potwierdzenie, że osoba wchodząca na stronę jest laikiem, tj. jest osobą fizyczną, która nie ma formalnego wykształcenia w odpowiedniej dziedzinie ochrony zdrowia lub medycyny zgodnie z ustawą z dnia 7 kwietnia 2022 roku o wyrobach medycznych. Wybranie stosownego pola ma jedynie wpływ na wyświetlanie odpowiednich treści.