Urządzenia medyczne

KONSUNG

Założona w 2013 roku Konsung Medical Group to innowacyjna firma technologiczna skupiona na domowej opiece zdrowotnej, podstawowej opiece zdrowotnej, internetowej ochronie zdrowia.
Konsung wprowadził na rynek dziesiątki produktów, takich jak serie rodzinne zdrowotne, mobilne serie medyczne, serie IVD i e-Zdrowie medyczne do podstawowej opieki zdrowotnej, które szybko stały się powszechnym wyborem milionów placówek podstawowej opieki medycznej i gospodarstw domowych.

 

URZĄDZENIA FIRMY KONSUNG


 

© 2024 Diabetica sp. z o.o. All Rights Reserved.
×

Potwierdzenie statusu odwiedzającego


Zgodnie z wymaganiami ustawy z dnia 7 kwietnia 2022 roku o wyrobach medycznych w zakresie reklamy wyrobów medycznych, uprzejmie informujemy, że niniejsza strona zawiera reklamę m.in. wyrobów medycznych skierowaną dla profesjonalnych użytkowników, oferowanych przez Diabetica Sp. z o.o. z siedzibą w Nysie. Prosimy o wybranie jednego z poniższych pól, aby zapoznać się z treścią strony.
Potwierdzam, że jestem użytkownikiem profesjonalnym:

 POTWIERDZAM*  NIE POTWIERDZAM**

* Pole z informacją „Potwierdzam" - oznacza potwierdzenie, że osoba wchodząca na stronę jest profesjonalnym użytkownikiem, tj. osobą posiadającą formalne wykształcenie w dziedzinie ochrony zdrowia lub medycyny, lub wykonującą zawód związany z ochroną zdrowia, lub osobą prowadzącą obrót wyrobami.
** Pole z informacją „Nie potwierdzam" - oznacza potwierdzenie, że osoba wchodząca na stronę jest laikiem, tj. jest osobą fizyczną, która nie ma formalnego wykształcenia w odpowiedniej dziedzinie ochrony zdrowia lub medycyny zgodnie z ustawą z dnia 7 kwietnia 2022 roku o wyrobach medycznych. Wybranie stosownego pola ma jedynie wpływ na wyświetlanie odpowiednich treści.